Svoz lze hradit na obecním úřadě

Vyžlovka – Svozy bioodpadu začnou 9. dubna a jsou naplánované až do 3. prosince na každý lichý čtvrtek. Občané by svoz měli uhradit v úředních hodinách. Platit tedy mohou v pondělí od 9.00 hodin do 12.00 hodin a ve středu od 17.00 hodin do 19.00 hodin. Po telefonické dohodě lze také v jiných termínech. Platit lze také převodem na účet, de jako variabilní symbol uveďte 3723 a číslo vašeho dobu. Za 120 litrovou nádobu zaplatíte 740 korun a za 240 litrovou pak 966 korun.

Jednali o rozpočtu

Vitice – Teprve na březnovém zasedání zastupitelstva jednali o rozpočtu na tento rok. Nejprve byl předložený návrh rozpočtu k posouzení a současně zastupitelé také projednali plánované výdaje pro toto období. Pro krátké vysvětlení nejasných bodů nakonec všichni rozpočet přítomní odsouhlasili.

Zájem o volby byl v Nučicích velký

Nučice – Nučičtí občané v sobotu volili své zastupitele v mimořádných volbách. Po podzimních komunálních volbách se totiž zvolené subjekty nedohodly a někteří zastupitelé ze svých postů odstoupili. Nyní tedy měli lidé možnost rozhodnout znovu. A možnosti využilo 75 procent voličů. V seznamu bylo 312 voličů, odvolilo 234 lidí.

Ošacení můžete darovat jiným

Jevany – Vám už možná oblečení připadá obnošené, nevyhazujte ho však do koše, jiným se může hodit. Doneste ho v rámci březnové sbírky ošacení na obecní úřad na Vyžlovce.