Do Krakovan přijedou přátelé z Krakovan
Krakovany – V obci se připravují na milou návštěvu. Do Krakovan totiž koncem měsíce přijedou hosté ze stejnojmenné obce na Slovensku. Pravidelné návštěvy se tradují už od roku 1984. Obce se navštěvují co dva roky. Během návštěvy slovenských přátel nebude chybět zábava na hřišti společně s místními obyvateli, kde zahraje skupina Domino. Připraveno je také přátelské fotbalové utkání, nohejbal, prohlídka obce a ještě jedno posezení s hudbou, tentokrát s Tetovankou.

Zastupitelé projednají stavbu multifunkčního hřiště
Břežany II – Na mimořádném jednání se sejdou zastupitelé obce 15. června od 19 hodin v areálu sportoviště u kiosku. Projednávat budou plánovanou výstavbu multifunkčního hřiště v areálu sportoviště.

Silnice mezi Býchory a Jelenem se bude opravovat
Býchory/Jelen – Silnici číslo III/3223 Býchory – Jelen čeká oprava. Pracovat se tam bude od 29. června do 2. července. Akce si vyžádá úplnou uzavírku. Objízdná trasa povede přes obce Němčice a Bělušice.

Poslední kruhový objezd v Masarykově ulici je hotový
Kolín – Nový kruhový objezd na křižovatce Masarykovy a Benešovy ulice je hotový. Zbývající terénní úpravy včetně výsadby zeleně budou dokončeny už za provozu.