Polepští přispěli na babybox

Polepy – Místní zastupitelé se rozhodli darovat příspěvek na babybox. Obec darovala částku 2,5 tisíce s žádostí, aby příspěvek posloužil ideálně pro kolínský babybox. Ludvík Hess ujistil, že částka bude věnovaná právě na babybox, který je umístěný v Kolíně.

Konojedští slavnostně ukončují projekt

Konojedy – Konojedští chystají veřejné ukončení projektu Voda pro Konojedy. Slavnostní ukončení se uskuteční 4. dubna od 10 hodin. Sraz je u obecního úřadu. V rámci projektu došlo k rekonstrukci obecní studny, která byla zabezpečená proti sesuvu a také výstavbě nového vodovodního řadu v Jižní ulici.

Rekonstruují úpravnu vody

Louňovice – V obci rekonstruují úpravnu vody, nejen o stavu oprav se budou bavit zastupitelé na svém zasedání, které se koná v pondělí 3. dubna od 18 hodin v zasedací místnosti obecního úřadu Louňovice.

Pohovoří o podpoře hospicu i o nohejbalovém hřišti

Horní Kruty – Hornokrutští budou probírat finanční podporu hospicu Dobrého Pastýře v Čerčanech a také pohovoří o nohejbalovém hřišti na koupališti v Bouhouňovicích. Na zasedání zastupitelů, které se koná dnes od 19 hodin v zasedací místnosti starého obecního úřadu jsou zvaní všichni obyvatelé obce.