Expediční kamera přivítá diváky v kině 99

Kolín – Filmový festival Expediční kamera zavítá také do kolínského kina 99. Celovečerní promítání filmů o dobrodružství, divoké přírodě, poznávání nového, extrémních zážitcích a sportech začne v pátek 10. března v 17.00 hodin. Harmonogram projekce bude upřesněný. Připravené jsou snímky Divočinou Aljašky, Návrat do Zanskaru, Pura vida nebo Projekt Moffat.

Čtěte také: Charitativní rockování pomůže chlapci z Kostelce

Tradiční Pečecká desítka se poběží již tuto sobotu

Pečky – Tradiční běh Pečecká desítka aneb Memoriál Jardy Kvačka je za dveřmi. Uskuteční se již v sobotu. Již v 7.45 hodin dojde k otevření presence pro mládež a lidový běh. Dětské závody pak začnou v 8.30 hodin. V 9.00 bude otevřená presence na hlavní závod, která bude ukončená v 11.00 hodin. Lidový běh odstartuje v 10.00 hodin. Po doběhu lidového běhu dojde k vyhlášení. Pro tři nejlepší jsou připravené medaile. Start hlavního závodu je jako tradičně v pravé poledne. Vyhlášení vítězů pak od 13.20 hodin.

Přijďte si poslechnout, jak se správně oblékat

Kolín – Seminář věnovaný osobnímu stylu a oblékání, který se uskuteční v městské knihovně, povede profesionální stylistka a vizážistka Dana Beranová. Seminář je naplánovaný na čtvrtek 9. března a začne v 17.00 hodin.

Na plese se sejdou hasiči

Veltruby – Hasičský ples se uskuteční v kulturním domě ve Veltrubech už tuto sobotu. K tanci a poslechu hraje kapela Domino. Připravené je vystoupení dětí z místní mateřinky a jako půlnoční překvapení vystoupí taneční skupina Rasputin. Tradiční společenská akce začne ve 20.00 hodin.