„Turnaj byl rozdělený na kategorie dětí ročníku narození 2008 a 2009. Každý ročník poté odehrál turnaj ve své kategorii. Turnaje se účastnily týmy z Poděbrad, Kutné Hory, Havlíčkova Brodu a Kobry Praha," vyjmenovala Monika Košnarová.

Kozlíci podle jejích slov bojovali statečně a obě kategorie obsadili shodně báječné 3. místo. Právem jim patřil potlesk poměrně dost zaplněných tribun. Malý hokejisté po zásluze obdrželi medaile a poháry a jejich spokojenost byla ohromující. S turnajem byli spokojeni jak hráči, tak fanoušci, kteří pochvalovali pohoštění, které měli na starost rodiče malých hokejistů. Podle ohlasů všech zúčastněných se Kolínský turnaj povedl na jedničku a opravdu proběhl v přátelském duchu.

Kozlíci se tímto turnajem rozloučili s domácím publikem, ale ještě je čekají poslední dva turnaje v sousedních Poděbradech a ve vzdálenějších Hořovicích, kde se na ledě rozloučí se sezonou. Poté je čeká krátký odpočinek, po kterém bude následovat jarní příprava na suchu.

Tento odpočinek bude zcela zasloužený. Ač jsou nejmladší hokejovou třídou, rozhodně letos nezaháleli. Mají za sebou 11 přátelských, 5 mistrovských turnajů a 6 přátelských zápasů. Celkem je to 44 duelů, ve kterých dokázali podávat úchvatné výkony a v kolínských barvách ukázali, jak moc je tato hra baví.