Uskutečnila se totiž akce Výlov koupálka. A kde, že se v koupališti vzaly ryby? Ty tam byly na tuto zvláštní příležitost nasazené. Každý příchozí si pak mohl chytit svého pstruha, toho si poté nechat ogrilovat a na místě sníst.

„Celkem bylo v koupališti 105 pstruhů, osm jich v něm ještě plave," řekl starosta obce Martin Sýkora. Jednoduchými počty pak lze vypočítat, že lidé v příjemném sluncem prosvíceném dni vychytali celkem 97 pstruhů. Na akci se přitom vystřídalo zhruba dvě stě příchozích. Mezi nimi byly také děti, které si chtěly vyzkoušet, jak se vlastně rybaří. Většinu práce za ně pochopitelně odvedli rodiče. Spokojení však byli všichni. Na místě se objevilo také několik ostřílených rybářů a bylo vidět, že s rybařinou mají zkušenosti.

Kromě pstruhů byl podle Martina Sýkory z koupaliště vytažený také bonusový jeseter. Na místě si přišli na své také ti, kteří nemají ryby zrovna v lásce. Každý si tu mohl popovídat se svými známými a místo na pstruzích si pochutnat na připraveném guláši. K sezení byl připravený stan a celou akci podkreslovala reprodukovaná hudba.

Moderátor navíc během dne zpovídal malé rybáře. Zajímalo ho zejména, jak dlouho na své úlovky trpělivě čekali. Jeden z malých rybářů se tak přiznal, že trvalo hodinu, než ulovil svého pstruha.