Veletrh se koná ve dnech 5.– 8. února a nabídka turistické oblasti Polabí zde bude prezentována historicky poprvé. Pod věží nového stánku Středočeského kraje se podobně jako na brněnském REGIONTOURU objeví na stylizovaném tržišti polabská „krčma“ s výborným mělnickým vínem, polabskou medovinou a regionální specialitou – polabskými řepánky. O víkendu nebude opět chybět drátenice s ukázkami svého umění. Návštěvníci veletrhu tak budou moci alespoň něco málo z turistické oblasti Polabí ochutnat „na vlastní kůži“.
Pod hlavičkou Zlatého pruhu Polabí bude k dispozici široká nabídka propagačních materiálů prakticky celého Polabí: například nabídka měst Mělník, Lysé nad Labem nebo Kolín, zámku Loučeň, Botanicusu v Ostré, milovického tankodromu, 7 zastavení v Kadlíně, Mšena a mnohých dalších. Bohatou škálu nabídky letáků budou doplňovat reklamní vlaječky s logem oblasti a příslušného místa, jako malá pozornost nejen pro děti.
V loňském roce se společnosti Zlatý pruh Polabí podařilo navázat spolupráci s Hotelovou školou Klánovice. Díky této spolupráci budou moci čtyři studentky této školy v rámci své praxe informovat návštěvníky o zajímavostech a krásách TO Polabí a získat tak cenné zkušenosti přímo z prostředí propagace cestovního ruchu a doplnit tak své teoretické znalosti.
Další výstava Regiony ČR, na které bude společnost Zlatý pruh Polabí prezentovat turistické zajímavosti své oblasti, se koná o týden později v Lysé nad Labem.


Pavel Hlaváč