V pátek se na místo činu, do prostor kolínských Starých Lázní, vrací úspěšný festival Kiss Delta fest. Na třech scénách bude po deset hodin servírováno návštěvníkům akce pestré hudební menu. Na Down DJ´s Stage se představí DJ´S rádia Kiss Delta se svým Kiss Mixxem. Bar Stage ovládnou rezidentní DJ´S Starých Lázní.

„Největší nápor však zažije velký sál Starých Lázní, který bude tradičně patřit kapelám. Od 18 hodin rozjede festival kolínská Dřevěná Včela, kterou na pódiu vystřídá stále populárnější grunge rocková skupina Lure of Senses z Kutné Hory. Poté je připravena jedna z nejlepších punk rockových kapel v České republice, Totální nasazení. I po patnácti letech zůstávají „Totáči“ věrni svému názvu, a tak koncerty této party jsou doslova našlapány energií,“ nastnínil organizátor Martin Řehoř s tím, že druhou polovinu večera odstartuje oslava, neboť jedna z nejrychleji stoupajících hvězdiček českého hudebního nebe, skupina Rybičky 48, oslaví ve Starých Lázních 5. výročí svého fungování. Rybičky připlují do Starých Lázní přímo z hostivařského studia, kde momentálně natáčejí novou desku.

Hlavní hvězdou večera však tentokrát nebudou pop-punkeři z Kutné Hory, ale v současnosti pravděpodobně nejlepší česká rocková skupina Wohnout. Tuto kapelu netřeba dlouze představovat. Po vydání alba „Polib si dědu“ vyrazili bratři Homolové a spol. na veleúspěšné turné.

V létě patřili Wohnout k vrcholům velkých českých hudebních festivalů a lze předpokládat, že i v zaplněných Starých Lázních předvedou strhující show. Program na LIVE UP STAGE zakončí Medvěd 009, skupina kterou netřeba rovněž představovat. Mimo osvědčených písní představí „Medvědi“ i songy z aktuálního alba „Hudba Vás mladých“.

„Vystoupením skupiny Medvěd 009 Kiss Delta fest nekončí a zábavy lační návštěvníci se mohou hudebně dorazit na dvou DJ Stage ve spodní části Starých Lázní, kde bude program Kiss Delta festu pokračovat do brzkých ranních hodin,“ připomněl Martin Řehoř.

Vstupenky předprodává Infocentrum Kolín, Copy shop Kutnohorská ulice, Music 99 a Staré Lázně. V Kutné Hoře pak také infocentrum a Lokomotiva music, v Čáslavi a Poděbradech infocentra. Jako tradičně je připravena i skupinová sleva pro 10 a více osob. Vstupenky za skupinovou cenu lze objednat na info@wink.cz

Line up LIVE UP STAGE

18:15-18:45 Dřevěná Včela

19:15 - 19:40 Lure of Senses

20:10-21:50 Totální Nasazení

21:20-22:10 Rybičky 48

22:45-23:45 Wohnout

00:15-01:00 Medvěd 009

Line up DOWN DJ´S STAGE

22:00 – 04:00 Kiss Mixx DJ Bee vs. DJ Wacwork

Line up BAR OLDIES STAGE

22:00 – 04:00 DJ Lives