Propadlina se objevila při vnitřním okraji kruhového objezdu a Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) na svém webu informovalo, že je přibližně pět centimetrů hluboká a na plochu má přibližně 1 metr čtverečný. „Jde o lokální nepředvídatelnou poruchu, kterou předchozí diagnostika neodhalila,“ píše ŘSD ve vyjádření na svém webu.

V tomto týdnu podle něj dojde k odkrytí asfaltových vrstev v místě poruchy, aby se zjistila příčina propadu, a následně bude vybrána technologie, která se při opravám použije. „V tuto chvíli tedy nelze odhadnout, jak dlouho oprava potrvá,“ zdůraznilo ŘSD, veškeré práce však podle něj omezí dopravu na okružní křižovatce jen minimálně a provoz zůstane zachován v plném rozsahu.

close Na kruhový objezd v Kolíně se vrací pracovníci. Propadla se tu vozovka. info Zdroj: ŘSD Středočeského kraje zoom_in Na kruhový objezd v Kolíně se vrací pracovníci. Propadla se tu vozovka.

„Půjde pouze o zúžení příjezdové větve k okružní křižovatce z Havlíčkovy ulice a zúžení výjezdové a příjezdové větve z ulice Dukelských hrdinů. Provoz z těchto směrů bude veden vnějším okrajem okružní křižovatky,“ píše se na webu.