Po přestřižení slavnostní pásky se návštěvníci mohou těšit na plnou snídaňovou a klasickou nabídku včetně služeb kavárny McCafé. „Nová restaurace nabídne celkem 89 míst uvnitř a 42 míst na přilehlé zahrádce, chybět nebude ani McDrive, digitální hry pro děti a venkovní playland. Vůbec první pobočku v Kolíně otevře zkušený franšízant Tomáš Honzík, celkově půjde již o jeho šestou,“ uvedla Jitka Šmejkalová, PR konzultantka společnosti.

close McDonald’s u Kolína je těsně před otevřením. Úterý 28. listopadu 2023 info Zdroj: Deník/Petr Procházka zoom_in McDonald’s u Kolína je těsně před otevřením. Úterý 28. listopadu 2023

Celkem 118. restaurace McDonald’s v Česku poskytne na 50 pracovních míst a otevřená bude každý den od 6 do 24 hodin. O doručovací službu se postará společnost Foodora.

Nová pobočka se nachází ihned po vjezdu do nákupní zóny za kruhovým objezdem. Při plynulém provozu cesta z centra Kolína trvá přibližně deset minut, využít lze i linku 6 městské autobusové dopravy, jenž zastavuje na zastávce PZKO-OC.