Obchodní centrum Retail park Ovčáry avizuje fast food na svých stránkách téměř od začátku letošního roku se slovy „připravuje se“. Žádné další informace však zatím nezveřejnilo. Stavbu McDonald’s u Kolína ale nyní potvrdila mluvčí společnosti Lucia Poláčeková. „Otevření pobočky McDonald’s v dané lokalitě plánujeme na konci tohoto roku. Restaurace nabídne zhruba 130 míst na sezení uvnitř a na zahrádce,“ uvedla.

McDonald’s tak zvýší nabídku fastfoodů v regionu, momentálně se v Kolíně z velkých řetězců nachází KFC a Bageterie Boulevard v obchodním centru Futurum. V nově vzniklém podniku si budou moci milovníci hamburgerů a hranolek objednat i do svého automobilu.

„Naše nová pobočka bude vybavená prodejem do vozidel McDrive. Chybět nebude ani oblíbená součást našich restaurací, a to McCafé, či prostorné parkoviště,“ doplnila mluvčí McDonald’s.

Stavba začala hned vedle kruhového objezdu, ze kterého se do areálu sjíždí, na začátku srpna, dnes mají dělníci již hotové základy budovy. Konkrétní datum otevření společnost upřesní, až se budou práce blížit svému konci.