Kapela se ve dvouhodinovém koncertu na přeskáčku prošla celým svým repertoárem, který hraje pětapadesát let, nechyběly skladby jako Mauglí či Štěstí z časů, kdy si muzikanti ještě říkali Barnodaj. Ještě dále do historie šla další legendární skladba Ptáčník, kterou na vůbec prvním albu kapely zpíval nedávno zesnulý řecký muzikant Emanuel Sideridis.

„Měl s námi zpívat na našich kapelních narozeninách, ale onemocněl, ani my jsme netušili, jak moc vážné to je. Zdeněk jej dnes pěvecky nahradí a já věřím, že si s tím poradí,“ uvedl Pavel Váně tuto skladbu.

Samozřejmě, že většina lidí v sále se těšila především na největší hity a pochopitelně se dočkala skladeb jako Muž, který se podobá odvrácené straně měsíce a pak především bloku písniček z rockové opery Dialog s vesmírem jako Píseň o jablku, Odlet nebo Fialové kopce či Planeta Hieronyma Bosche II. Že kapela nežije jen z podstaty dokázaly skladby z její nejnovější desky podle románu Jacka Londona Tulák po hvězdách.

Sál byl upravený k sezení u stolů, ale během koncertu to několik fanoušků nevydrželo a v ústraní se roztančilo, na pecku Planeta Hieronyma Bosce II se jich několik nahrnulo přímo pod pódium. Všichni společně si pak vytleskali ještě dva přídavky.