V velkém sále kolínského městského společenského domu na návštěvníky, kteří zaplatili sto padesátikorunové vstupné, čekalo množství stánku nabízejících jak zboží počínaje vonnými svíčkami, přímo u stolu vznikajících maleb, přívěsků, speciálních hudebních nástrojů nebo válce s přesýpajícím se pískem imitujícím šumění deště pro lepší uspávání až po bylinné výrobky a doplňky stravy, tak i možnost nechat si vyložit budoucnost či osud z ruky nebo karet.

V saloncích pak na zájemce v rámci vstupného čekalo mnoho přednášek na téma co říkají linie na dlani, povídání o minulých životech, tradičním filipínském duchovním léčení, jak předcházet bolestem zad, kloubního aparátu či bojovat s depresemi případně vliv léčiv a doplňků stravy na naše zdraví a mnoho dalších témat.

Nechybělo ani na místě vytvářené drobné občerstvení.

„Přišlo méně návštěvníků, než jsme očekávali, ale ti zase byli nadšení, pochvalovali si organizaci a program a ptali se, kdy bude další ročník. Tak budu muset vše zvážit a promyslet,“ shrnula Vladimíra Prošková, která celé zajímavé setkání organizovala.