Zjistili jsme, že některé ceny se bohužel od minulého týdne zvedly. Změny však nejsou nikterak razantní a tankování je ještě stále poměrně levné oproti minulému roku. Zvyšování je patrné zatím jen v haléřových položkách a ceny se stále drží dostatečně nízko pod pomyslnou hranicí třiceti korun.

V současné době lze naftu sehnat nejlevněji za 24,90 koruny. A to hned u tří čerpacích stanic. Tuto cenu nabízí čerpací stanice Galon v kolínské ulici K Dílnám, čerpací stanice Zerogas v pražské kolínské ulici a čerpací stanice EuroOil na Novém Městě v katastru obce Břežany I.

V ceně benzínu se již trochu liší. Zatímco na Novém Městě nabízejí benzín za 26,40 koruny. Na dalších zmiňovaných čerpacích stanicích je pak o padesát haléřů dražší. Jak na Galonu, tak na čerpací stanici Zerogas zaplatí řidiči za benzín 26,90 koruny.
Na čerpací stanice PAPoil natankujete litr dieselového paliva za 25,30 koruny a nejprodávanější benzín za 27,20 koruny.
Za příznivé ceny natankují řidiči také na čerpacích stanicích v Havlíčkově ulici. Rabštejn nabízí naftu za 25,90 koruny a Natural 95 za 27,40 koruny. Úplně stejné ceny nabízí také čerpací stanice MOL v této ulici.

Stejné ceny se našli také u dalších dvou čerpacích stanic. Stejné ceny nabízí čerpací stanice OMV v kolínské Pražské ulici a čerpací stanice Shell, která sídlí v Jaselské ulici.

Řidiči tu natankují dieselové palivo za 26,50 koruny a nejprodávanější benzín tu stojí 27,50 koruny.

A kam jezdíte tankovat pohonné hmoty do svého plechového miláčka vy? Máte nějakou oblíbenou čerpací stanici? A záleží vám opravdu na nejlevnější ceně benzinu či nafty nebo dáváte přednost kvalitě? Ať už kvalitě pohonných hmot nebo kvalitě dalších služeb, které čerpací stanice nabízí? Záleží vám na tom, jak daleko čerpací stanice je? Napište nám svůj názor a podělte se o něj s dalšími čtenáři Kolínského deníku. Názory piště na redakce.kolinsky@denik.cz.