Červený Favorit u mostku před vjezdem do Starého Kolína je na tomto místě, zdá se, už dost dlouho. Má sice registrační značky, ale zase mu chybí třeba volant, zadní sklo a další součástky, které se buď někomu hodily, nebo je zkrátka vandalové zničili. Auto je odemčené, podle čtenáře našeho webu to stojí už půl roku a hojně svádí k myšlence, že by mohlo být kradené.

Pěkně uklizen pod břízami je podle dalšího z našich čtenářů Renault 19 bez registračních značek, který už několik týdnů stojí na konci Veltrub směrem na Velký Osek. „Můj stařeček, a to má vzorně technickou, je v podstatně horším stavu než tohle auto,“ povzdechl si jeden z kolemjdoucích.

Doslova „luxusní“ vrak se jednomu z našich čtenářů podařilo vyfotografovat v zahrádkářské kolonii ve Starokolínské ulici v Kolíně.

Škodovku na Obecním dvoře v Kolíně už městská policie opatřila botičkou. Pokud se o auto do 30 dnů od jejího přiložení nikdo nepřihlásí, může být odtaženo. A místní tvrdí, že toto vozidlo tu stojí už hodně dlouho.

Během předchozí výpravy za kolínskými vraky vyjel Deník na podnět hned několika čtenářů například ke starému Opelu, který celé měsíce stál naproti Vodnímu světu. Po otištění fotografie auto zmizelo. Za dalšími vraky z aktuální internetové diskuze se vypravíme během následujících dnů.

Trápí i vás vraky ve vašem okolí? Napište nám