Bernard Million-Rousseau nastoupil do TPCA v dubnu roku 2008. Tři roky strávené v TPCA vnímá jako velmi zajímavou část své dosavadní kariéry.

„V žádném případě nešlo o klidné časy. V prosinci 2008 jsme vyrobili miliontý vůz a inovovali naše modely. Prodeje trhaly rekordy a TPCA zvyšovala kapacitu. Pak velmi rychle přišla krize a automobilky se musely vypořádat s propadem prodejů v roce 2009. Nikoli TPCA, kde díky šrotovnému poptávka neklesala. Pobídky však skončily a i TPCA musela loni omezovat výrobu. A co si odvážím? Když lidé různých kultur jako Češi, Japonci a Francouzi jdou do úzké spolupráce s cílem rozvíjet firmu, budují týmového ducha, úspěch firmy je zaručen. Pokud jde o život mimo továrnu, jsem unešený z obrovského množství památek. Například z kolínské synagogy, Českého Krumlova, Kutné Hory, památek v Telči, zámku Opočno, architektury v Hradci Králové a samozřejmě v Praze a dalších městech,“ přibližuje své poznatky z výletů po zemi milovník historie a architektury.

Nyní se Bernard Million-Rousseau vrací do Francie, kde se bude věnovat novým mezinárodním projektům skupiny PSA Peugeot Citroën.

Patrice Le Guyader vystudoval obchodní právo na pařížské univerzitě. Pro skupinu PSA Peugeot Citroën pracuje již 22 let, zejména ve výrobních závodech. TPCA Czech pro něj nebude první zahraniční působení. Do TPCA přichází z pozice ředitele divize lidských zdrojů skupiny PSA Peugeot Citroën, kde byl zodpovědný za plánování lidských zdrojů a rozvoj talentů skupiny. „Na působení v Kolínském závodu se velmi těším. Jde o firmu, která má v evropském automobilovém průmyslu skvělou pověst,“ říká nový viceprezident TPCA Patrice Le Guyader.