Jaroslav Siňor z Radimi i Josef Zemanec starší ze Sokolče posbírali jedenáct bodů stejně jako několik dalších hráčů, ovšem na gól přesně uhodli i supertrefu, tedy celkový počet branek, který v deseti tipovaných zápasech padl. Jejich vzájemný duel tak rozsoudil až celkový počet bodů po osmém kole. Tam byl úspěšnější Jaroslav Siňor.

Podle tradice nám vítěz natipoval další, v pořadí už osmé kolo soutěže.

Tipy vítěze na 8. kolo


1. FK Kolín – Blšany, tip: 1. Kolín tohle utkání jednoznačně musí vyhrát. Vždyť Blšany jsou poslední. Koho už by měli porazit, že? 2. Český Brod – Jirny, 0. Český Brod by měl doma bodovat, jinak bude na jaře v pořádných problémech. Proti Jirnům to ale nebude lehké a domácí vytěží pouze bodík. 3. Velim – Předměřice, 1. Velim potvrdí tři body zvenku. 4. Brandýs nad Labem – Kouřim, 1. Kouřimí fandím, ale tohle vidím na jedničku. Kouřim v úvodu sezony platí nováčkovskou daň. 5. Tuchoraz – Velim B, 2. Béčko Velimi by mělo triumfovat. Tuchoraz je ve velké krizi, sice naposledy vyhrála v Pečkách, ale doma z toho opět nic nebude. 6. Kounice – Pečky, 0. V zajímavém utkání nakonec padne remíza a soupeři se rozejdou smírně. 7. Býchory – FK Kolín B, 1. Pokud se hosté neposílí tak, jako třeba v duelu proti Radimi, pak pojedou do Býchor jen na výlet. Domácí jsou letos hodně silní. 8. Týnec nad Labem – Veletov, 2. Hosté jsou jasnými favority derby. Odvezou si z Týnce všechny tři body. 9. Kouřim B – Dobré Pole, 1. No vida, zařadili jste do nabídky další derby. Tak tady to vidím na jedničku. 10. Volárna – Bělušice, 1. Tuhle soutěž příliš neznám. Přikloním se k domácím a risknu jedničku.

Správné výsledky 7. kola

 

1. FK Kolín – Varnsdorf, správný tip 1, 2. Rakovník – Český Brod 1, 3. Pěnčín/Turnov – Velim 2, 4. Kouřim – Uhlířské Janovice 0, 5. Pečky – Tuchoraz 2, 6. Stříbrná Skalice – Nespeky 2, 7. Ratboř – Býchory 2, 8. Pašinka – Červené Pečky B 1, 9. Rostoklaty – Třebovle 0, 10. Bělušice – Sendražice 2. Supertrefa: 34 branky.

Soutěž sběrných míst

 

1. Svojšice 236 (32), 2. Tipsport Kolín 167 (24), 3. Radim 140 (23), 4. Pašinka 87 (13).