Znovu muselo o jeho triumfu rozhodnout až třetí pomocné kritérium. Jan Mašín totiž posbíral v osmém kole stejně jako dalších šest soutěžících 17 bodů a s dalšími třemi hráči se shodně na jeden gól přiblížil supertrefě, tedy celkovému počet branek, který v deseti tipovaných zápasech padl. Vzájemný duel tak rozsoudil až celkový počet bodů po osmém kole. Tam byl úspěšnější Jan Mašín. Podle tradice nám vítěz natipoval další, v pořadí už deváté kolo soutěže.

Tipy vítěze na 9. kolo


1. K. Vary – FK Kolín, tip: 2. Kolín hraje venku lépe než doma, proto mu tentokrát budu věřit. 2. Hazlov – Český Brod, 2. Český Brod se stabilizuje a postupně bude čím dál více bodovat. Teď na něj dám všechno. 3. Tesla Pardubice - Velim, 2. Velim podle mě znovu získá tři body. Musí zabrat, aby potvrdila, že má letos na víc. 4. Kouřim – Mnichovo Hradiště, 0. Kouřimi věřím, ale ne zase tolik, aby to stačilo na výhru. Plichtu ale doma bezpečně uhraje. 5. Luštěnice – Polepy, 1. Možná to bude znít překvapivě, ale Polepy v Luštěnicích nevyhrají. Tři body získají domácí. 6. Tři Dvory – Býchory, 2. Býchory jsou tak rozjeté, že je těžko někdo bude zastavovat. Třem Dvorům se to nepovede. 7. Plaňany – Liblice, 1. Přestože Liblice v posledním kole remizovaly s našimi kluky z Radimi, v Plaňanech to na body stačit nebude. Dávám jedničku. 8. Ovčáry – Krakovany, 1. Mám rád Ovčáry, proto sázím na ně. 9. Dobré Pole – Pečky B, 2. Tým Dobrého Pole jsem viděl v akci a nic moc. Takže dvojka. 10. Horní Kruty – Kšely, 1. Tady ještě nejsem rozhodnutý, ale měli by vyhrát domácí.

Správné výsledky 8. kola


1. Blšany – FK Kolín, správný tip 2, 2. Český Brod – Jirny 2, 3. Velim – Předměřice 1, 4. Brandýs nad Labem – Kouřim 1, 5. Tuchoraz – Velim B 2, 6. Kounice – Pečky 1, 7. Býchory – FK Kolín B 1, 8. Týnec nad Labem – Veletov 2, 9. Kouřim B – Dobré Pole 1, 10. Volárna – Bělušice 1. Supertrefa: 37 branek.

Soutěž sběrných míst


1. Svojšice 268 (32), 2. Tipsport Kolín 191 (24), 3. Radim 162 (22), 4. Pašinka 99 (12).