Všech deset finalistek si můžete prohlédnout ve fotogalerii, přinášíme zároveň jejich odpovědi na otázky Kolínského deníku. Orientačně hlasovat můžete v anketě vpravo, platné hlasy jsou však pouze ty na hlasovacích kuponech, které každý den najdete v tištěném Kolínského deníku. Vyplněné kupony noste či zasílejte redakci (Karlovo nám. 89, Kolín). Platné jsou pouze originály kuponů vystřižené z novin. Kupony je třeba doručit nejpozději do pátku 27. listopadu do 12 hodin. Vyhlášení vítězky se uskuteční v pátek 27. listopadu při slavnostním finálovém večeru v Městském divadle Kolín.

Dívka č. 1 – Tereza Doležalová

Kdo vás přihlásil do soutěže? Do soutěže jsem se přihlásila sama. Chtěla jsem zkusit něco nového, získat zkušenosti a zkusit si splnit své sny.

Myslíte si, že účast a případné vítězství v soutěži ovlivní váš život? Samozřejmě bych byla ráda, kdyby si mě někdo všiml, třeba nějaká agentura a Miss Kolínska je určitě dobrá příležitost, ale ve svém osobním životě jsem spokojená, neměnila bych ho a nenechala si ho ovlivnit, ať už se umístím nebo ne :-)

Kolikrát týdně vychází Kolínský deník? Kolínský deník vychází 6x týdně.


Dívka č. 2 – Gabriela Jelínková

Kdo vás přihlásil do soutěže? Moje mamka mě přemluvila k přihlášení, tak jsem to zkusila.

Myslíte si, že účast a případné vítězství v soutěži ovlivní váš život? Myslím, že mě to nějak nezmění.

Kolikrát týdně vychází Kolínský deník? Každý den


Dívka č. 3 - Martina Grauerová

Kdo vás přihlásil do soutěže? Do této soutěže jsem se přihlásila sama. Ráda získávám nové zkušenosti, zážitky a přátele.

Myslíte si, že účast a případné vítězství v soutěži ovlivní váš život? Každý nový zážitek či zkušenost je určitá změna. Může nás ovlivnit k lepšímu, ale i k horšímu. Je jen na nás, jak se s tím vyrovnáme. Jsem ráda, že jsem se dostala do finále, a budu se snažit zůstat taková, jaká jsem.

Kolikrát týdně vychází Kolínský deník? 6 krát týdně

Dívka č. 4 - Kristýna Hronová

Kdo vás přihlásil do soutěže? Do soutěže mě přihlásila babička, která našla zmínku v Kolínském deníku a říkala, že soutěž bych měla určitě zkusit.

Myslíte si, že účast a případné vítězství v soutěži ovlivní váš život? Účastí v soutěži určitě získáme spoustu pozitivních zážitků a užijeme si společně hodně legrace.

Kolikrát týdně vychází Kolínský deník? Kolínský deník vychází 6x týdně.


Dívka č. 5 - Kristýna Lainová

Kdo vás přihlásil do soutěže? Do soutěže mě přihlásila maminka. Bylo pro mě velkým překvapením, když mi oznámila, že se mám zúčastnit semifinále.

Myslíte si, že účast a případné vítězství v soutěži ovlivní váš život? Myslím si, že vítězství v soutěži Miss Kolínska by do jisté míry můj život ovlivnilo. Mým snem je věnovat se charitě a vítězství v miss by mi mohlo ke splnění tohoto snu pomoci.

Kolikrát týdně vychází Kolínský deník? Kolínský deník vychází šestkrát týdně.


Dívka č. 6 – Aneta Plačková

Kdo vás přihlásil do soutěže? Do soutěže jsem se přihlásila sama, ale bylo to s malým popostrčením od rodičů.

Myslíte si, že účast a případné vítězství v soutěži ovlivní váš život? Myslím si, že ano i ne. Ovlivní asi tím způsobem, že naberu nové zkušenosti a zážitky. Jde o to si něco takového vyzkoušet a zjistit si, jak na tom asi jsem. Říká se, že zkusit se má všechno. Ale rozhodně mě neovlivní v tom, že bych chtěla zůstat taková, jaká jsem.

Kolikrát týdně vychází Kolínský deník? Kolínský deník vychází každý den od pondělí do soboty kromě neděle.


Dívka č. 7 - Monika FadrhoncováKdo vás přihlásil do soutěže? Už v předchozích letech jsem uvažovala o účasti v miss Kolínska, ale teprve letos jsem po dlouhém uvážení a přesvědčování mých nejbližších tento krok udělala a přihlásila se.


Myslíte si, že účast a případné vítězství v soutěži ovlivní váš život? Účast v miss Kolínska 2009 mi určitě dá plno zajímavých a užitečných zkušeností, ale zda to ovlivní můj život, si netroufám takto dopředu říci.


Kolikrát týdně vychází Kolínský deník? Jak už z názvu vyplývá, tak usuzuji, že Kolínský deník vychází denně, ale pouze v neděli nemáme tu příležitost o zakoupení. Tedy Kolínský deník vychází Po-So.

Dívka č. 8 - Veronika Tarabcová
Kdo vás přihlásil do soutěže? Do soutěže Miss Kolínska 2009 jsem se přihlásila sama po úvaze, jak využít svoji výšku postavy, kterou mě příroda obdařila.

Myslíte si, že účast a případné vítězství v soutěži ovlivní váš život? V každém případě to bude pro mne cenná zkušenost.

Kolikrát týdně vychází Kolínský deník? Šestkrát v týdnu.


Dívka č. 9 - Naďa Poklopová

Kdo vás přihlásil do soutěže? Do soutěže jsem se přihlásila sama, ale za pomoci dodání kuráže od kamarádky. Ta na vše dohlížela :-) Takže samozřejmě díky za podporu. Bez ní bych to určitě odložila až na další a další ročník…

Myslíte si, že účast a případné vítězství v soutěži ovlivní váš život? Řekla bych, že do jisté míry ano. Ale ne však nějak velmi výrazně. Možná se mi otevřou jisté možnosti, možná ne. Každopádně se nechám překvapit.

Kolikrát týdně vychází Kolínský deník? Kolínský deník vychází 6x týdně, pondělí až sobota.

Dívka č. 10 - Diana Slabá

Kdo vás přihlásil do soutěže? Do soutěže Miss Kolínska mě přihlásili moji rodiče.

Myslíte si, že účast a případné vítězství v soutěži ovlivní váš život? Myslím si, že účast v Miss Kolínska je pro mne novou zkušeností, minimálně se dozvím alespoň spoustu zajímavých a užitečných informací a jestli by případné vítězství mělo vliv na můj další život? Tak to opravdu nevím, uvidíme, nechám se překvapit…

Kolikrát týdně vychází Kolínský deník? Kolínský deník vychází 6x týdně.


Hlasovat můžete také pro Miss Sympatie Kolínska 2009
Tyto dívky se utkají v pátek 27. listopadu 2009 v Městském divadle v Kolíně o titul MISS Kolínska 2009. Již nyní můžete svým hlasem rozhodnout o MISS Sympatie. Vítězka bude vyhlášena v průběhu slavnostního večera. Hlasovat můžete odesláním SMS zprávy z mobilního telefonu na tel. číslo 9000909 ve tvaru: missk(mezera)číslo Vámi zvolené finalistky. Cena SMS je 9,- Kč (vč. DPH). Více o celé soutěži Miss Kolínska 2009 najdete na http://volny.cz/misskolinska