Tentokrát je určen ženám, jež jsou na mateřské dovolené a uvažují, kam nastoupí po jejím skončení, či mají obavy z návratu do zaměstnání po několika letech v domácnosti. Společnost Apis Nymburk pro ně na konci tohoto měsíce zahajuje první běh dopoledního kurzu, který bude probíhat třikrát týdně po šesti vyučovacích hodinách po dobu pěti a půl měsíce, přičemž hlídání dětí budou mít maminky zajištěné.

„Podmínkou zapsání do kurzu je, aby žena byla na mateřské nebo rodičovské dovolené či ještě před nástupem do pracovního poměru, dále maturity (v individuálních případech lze přijmout zájemce s výučním listem) a také chuť studovat, něco se dozvědět a něco si vyzkoušet,“ shrnula organizátorka Drahoslava Procházková s tím, že kurz má jen omezený počet míst, takže je vhodné přihlásit se co nejdříve. A co se účastníci během kurzu naučí?

Angličtinu od začátečnické úrovně až po mírné pokročilých, psychologicko – sociální dovednost, tedy sebehodnocení, schopnost seberealizace, komunikační dovednosti, dovednosti hledání zaměstnání, základy pracovně právních vztahů a také práci na počítači, tj. windows, word, excel s možností certifikátu ECDL. Další informace a přihlášky na 603 178 426 či e–mailu drahoslava.prochazkova@apis–nb.cz