V perfektně nasvícené  scéně se čtyřmi stromy, z nichž každý evokoval jedno roční období, se tradičně Lukáš, Martin, Libor a Aleš proměnili ve slečny Doloros, Stefany, Sofii a mladíka Alexe, aby v převlecích předvedli Marii Rottrovou, Madonnu, tu dokonce ve štíhlém i korpulentním provedení,  Věru Špinarovou, erotického Meky Žbirku, Pink  a další tváře pop music. To vše v nádherných kostýmech, parukách a botách na obřích podpatcích.

Přítomní muži se tradičně dali spočítat na prstech rukou, naopak ženy všech věkových kategorií se rozšouply tak, že nejenom hned od začátku tleskaly do rytmu, zpívaly a ječely, ale v přídavkové směsce od kapely Maxim Turbulenc neváhaly vstát ze židlí a s protagonisty začít tančit mašinku na stejnojmennou skladbu. Prim tradičně držely zaměstnankyně kolínské České pošty, které stále více účast na tomto představení pojímají coby svérázný podnikový večírek.

Do diářů už si všechny zapsaly termín 27. února, kdy se Hanky Panky na stejné místo opět vrátí. Ještě před tím pak 13. listopadu přijedou Screamers.

Autor: Zdeněk Hejduk