Mezi 22 tisíc účastníků vyrazila děvčata z Cross Dance s vystoupením Čarodějky, alias pro potřeby mezinárodních klání Magic Girls. A ve své kategorii takřka neměla konkurenci. Získala jasné úžasné prvenství.

Moskvou zněla česká státní hymna, tekly slzy dojetí, nechybělo přátelské objímání, obří potlesk, skandování. Prostě malé české Magic Girls Cross Dance ovládly Moskvu. A do půlnoci se slavilo. Plným právem.

Samozřejmě, jak se to může na každém zájezdu do cizí země stát, našly se i drobné problémy. Výprava Cross Dance, s nimiž letěli trenéři Ladislav Vidner a Naďa Eretová, lékař a jedna maminka, sháněla taxík, když nedorazil transfer, bankomat spolkl kartu a nehodlal ji vrátit, chvíli se v Moskvě bloudilo a hledalo správný směr a tak podobně. Ale nakonec vše dobře dopadlo, výprava kolínských Cross Dance dorazila tam, kam měla, a zvítězila.

V neděli si všichni prohlédli Rudé náměstí a chvíli trénovali v parku, aby nevyšli 
z kondice a jejich vystoupení viděli i další diváci, kteří třeba nebyli v olympijské hale. A zbyl i čas podívat se na účinkující v dalších kategoriích, okouknout nové trendy, nápady a novinky.

„Jsem na ně na všechny strašně pyšný," řekl tatínek jedné z malých Cross Dance Valérky Matějkové, který celou dobu pevně držel palce. A na Valérku, to se ví, čeká další oslava a gratulace doma stejně jako na celé slavné Cross Dance.