Rozhodně si ho ale užijeme o jeden den více, máme totiž přestupný rok. Jaký bude letos rok z pohledu numerologie a jaké budou děti, které se narodí právě 29. února, na to jsme se zeptali vědmy Hany Carmen Šebkové.

Kalendářní rok 2012 je ve všech rovinách rokem jistě velmi niterným a téměř magickým. Dle numerologie se nachází pod vládou silné osobní vibrace pětky a je i rokem přestupným. Končí astrologický věk Ryb a začíná věk Vodnáře, který zalévá lidstvo věděním a přináší vyšší kvalitu vzájemné lásky. Učí nás, že princip lásky je součástí vesmírného dění a pozvolna naplní naše srdce klidem a mírem.

Nastává čas, kdy budeme s otevřenou myslí více rozvíjet i naše duchovní dary. Je jistě třeba vzájemně si více naslouchat, a to jak v kruhu rodinném, mezi přáteli, ale i na pracovišti.

Zhruba od poloviny roku, která přeje zvýšenou mírou rodině a lásce, přichází období, které nás donutí učinit významné změny v našem osobním životě. Pokud jsme dlouho odkládali společné bydlení, sňatek či založení rodiny, náhle se vše jakoby samo nenásilně vyřeší. Naše pochybnosti a strach se rozplynou v radosti, která naplní naše srdce.

Přestupný den tohoto kalendářního roku 29. 2. 2012 se nachází v silné osobní roční vibraci čísla devět. Toto datum je vhodné pro různá úřední jednání či soukromé cesty. Pro složení zkoušky či první rande však nikoli. Nejedná se též o vhodný den k uzavření sňatku.

Děti narozené 29. 2. 2012 budou pod silnou vibrací hned dvou devítek. A to jak životního čísla 9, tak osobního numerologického roku číslo 9. Narodí se převážně děti, které přicházejí, aby změnily svět a pomohly nám všem k větší harmonii a míru. Jejich úroveň mentální energie bude vysoká, a proto všechna úskalí a problémy vždy lehce zvládnou. Zvýšené materiální zajištění pro ně není až tak nutné. Štěstí vidí v lásce, spravedlnosti a přátelství. Mají potřebu dávat mnohé ze sebe ve prospěch druhých. Čeká je úspěch a realizace velkých plánů. Též možnost bližší komunikace s veřejností nebo zahraničím.