Jejich gró tvořily tradičně zaměstnankyně kolínské pošty, které tradičně kupují desítky vstupenek. Mezi diváky se těsně před začátkem představení objevilo i několik členů jiné travesti skupiny, špičkových Screamers, kteří zřejmě přišli okouknout konkurenci.

A viděli věci: Na jevišti tři slečny - Doloros, Stefany a Sofia společně s mladíkem Alexem parodovaly celou plejádu tuzemských i světových zpěvaček a zpěváků počínaje Waldemarem Matuškou a jeho ženou Olgou Blechovou přes Petru Janů či Lucii Bílou až po Hanku Zagorovou a jejího pěveckého partnera Drupiho, nechyběla rocková babička Tina Turner či Annie Lenox, Aneta Franklin či George Michael, ale i třeba japonská gejša či břišní tanečnice.

To vše za nadšeného aplaudování ženského publika, několik málo přítomných pánů neušlo pozornosti a skončilo na pódiu v roli soupeřů při rozvazování tkaniček či hraní tenisu.

Končilo se společně tancovanou makarenou a okamžitým zamlouváním vstupenek na příští pořad 19. září. Ještě před tím, 5. dubna, dorazí Screamers, kteří se vrátí opět v listopadu.

Zdeněk Hejduk