Nejlevnější ceny jsme objevily na čerpací stanici Zerogas v kolínské Pražské ulici. Cena nafty a benzinu je tu shodná. Za litr jakékoli z těchto dvou pohonných hmot zaplatí řidiči 28, 50 koruny.

Levné ceny jsou také na čerpací stanici Euro Oil. Za litr nafty tu řidiči zaplatí 29,40 koruny a za litr Naturalu 95 pak 29,90 koruny. Na Zlatém Slunci u čerpací stanice PAP oil lze Naftu pořídit za 28,80 koruny za litr a nejprodávanější benzin tu stojí 30, 20 koruny. Vrbčanská KM Prona má také příznivé ceny. Zatímco za litr dieselového paliva tu řidiči zaplatí 28,80 koruny, ti, kteří tankují do svých vozidel Natural 95 pak za litr platí 30,50 koruny.

V kolínské ulici K Dílnám na čerpací stanici Galon lze natankovat dieselové palivo za 28,90 koruny a nejprodávanější benzin za 30,30 koruny. Ceny pohonných hmot jsme zjišťovali také na čerpacích stanicích v Havlíčkově ulici v Kolíně, kde jsme nalezly shodné ceny u třech čerpacích stanic. Řidiči, kteří tudy projíždějí se tak nemusí dlouze rozhodovat, kde je tankování výhodnější. Ať už navštíví čerpací stanici Agip, Rabstein nebo MOL, seženou litr dieselového paliva za 29,40 koruny a nejprodávanější benzin za 30, 90 koruny.

Obdobně je tomu také v kolínské Pražské ulici. Řidiči tankující na čerpací stanici Agip totiž zaplatí stejnou cenu jako ti, kteří tankují na čerpací stanici OMV.
V obou případech je totiž cena nafty 29,90 koruny za litr a za litr Naturalu 95 na těchto dvou čerpacích stanicích zaplatí 31,90 koruny.