Výživová poradkyně bude hovořit o stravování dětí
Cerhenice – Občas se stává, že děti nechtějí jíst nebo jim něco nechutná, mají sklony k obezitě apod. Právě na toto téma bude čtvrteční přednáška s názvem Honzíku, aspoň ochutnej. Rodičům poradí výživová poradkyně pro děti Blanka Marková Medunová. Přednáška se koná od 16 hodin v mateřské škole.

Maturitní ples si užijí studenti kolínských spojů
Kolín – Maturitní ples Střední odborné školy a Středního odborného učiliště informatiky a spojů Kolín, konkrétně tříd 4TA a 4TB, se odehraje v pátek od 19 hodin v městském společenském domě.

Společenský dům zaplní ples oblastní nemocnice
Kolín – Sobotní večer bude v Městském společenském domě v Kolíně patřit sedmému plesu Oblastní nemocnice Kolín. Začátek je ve 20 hodin. K tanci a poslechu zahraje Kolínský Big Band, který v pozdějších hodinách vystřídá kapela Peklo. Plesem bude provázet herec a moderátor Petr Vondráček. Připravená je tradičně bohatá tombola.

Na Zámecké bude v neděli vyhrávat oblíbená Kolíňanka
Kolín – V neděli bude na kolínské Zámecké opět znít dechová hudba. Malý dechový orchestr s ryze kolínským jménem Kolíňanka, který řídí rukou společnou Martin Kratochvíl a Michal Janovský, zahraje členům a příznivcům Klubu přátel Františka Kmocha na dalším nedělním tanečním odpoledni. Zábavu svým vystoupením ozdobí mažoretky z Domu dětí a mládeže Kolín – taneční skupina Vergilio pod vedením Petry Pokorné.