Záštitu nad benefiční akcí, která pomáhá projektu Ludvíka Hesse, převzal starosta obce Radim Martin Sýkora.
Ten, kdo si zakoupí vstupenku na koncert, přispěje na Babyboxy a navíc dostane dárek. „Dárek je to veliký – moje nové album Krajina lásky," řekl zpěvák Josef IX., který v Radimi zazpívá se skupinou Mina a zmiňované album také pokřtí.

Do Radimi opět zavítá také Jakub Smolík s kapelou Zlatý Paroháči, aby si všichni mohli zanotovat hity jako Jen blázen žárlí, Až se ti jednou bude zdát nebo singl Říkej mi táto.

Speciálním hostem večera se stane Kamila Nývltová, která se proslavila účinkováním v pěvecké soutěži, kde zvítězila v kategorii zpěváků do 25 let. Do repertoáru mladé zpěvačky patří mimo jiné muzikálové, sváteční, soul-popové a vánoční písně.

Po skončení koncertu rozhodně v Radimi neskončí zábava. Nakonec bude pódium patřit kapele Petra Bašuse a legendární Telegraf bude své příznivce bavit až do ranních hodin.

Babyboxy

Zakladatelem babyboxů je Ludvík Hess. První bybybox v České republice vznikl v pražském Hloubětíně v červnu 2005. V prosinci 2008 byl babybox umístěný do kolínské nemocnici jako 18. v pořadí. Nyní existuje již 66 babyboxů.