Jablíčkový ples nabídne bohatý hudební program. Lucie Třešňáková uvede písně Ivety Bartošové, Jaroslav Břešký se převtělí do legendárního zpěváka Freddieho Mercuryho, Marek Černoch zazpívá repertoár Karla Černocha, latinsko-americkou salsu zatančí Salsito a v roli speciálního hosta se návštěvníci mohou těšit na Libora Von Vasediles.

Celým slavnostním večerem provede moderátor David Skrbek a hudební kapela Bohemica. To vše za doprovodu tomboly i lahodného občerstvení.

Kdo je Klub s nití pomáhá?

Dobrovolný neziskový spolek žen se ve svém volném čase věnuje pletení, háčkování a šití. Vlastníma rukama vytváří širokou škálu předmětů hraček, dek, polštářů až po interaktivní či kompenzační pomůcky. Ty následně putují do nemocnic, dětských domovů a domovů pro seniory. Pomáhají také autistům, lidem v alzheimerových centrech, onkologicky nemocným dětem, dětem napojených celoživotně na plicní ventilaci nebo i nedonošeným miminkům.

Členem spolku může být každý, kdo chce pomáhat. Patří sem i ženy na mateřské, v invalidním či starobním důchodu a do pomoci se připojily i ženy z vězení.

Klubko s nití pomáhá rozdá dárky dětem v nemocnici
Klubko s nití pomáhá předá dárky dětem v pátek 27. září v 13 hodin v Oblastní nemocnici Kolín. Slavnostní událost se uskuteční na dětském oddělení. Pod heslem „S klubkem svítí slunce více“ předají zástupkyně z neziskového spolku žen i těm nejmenším pacientům dárky v podobě ušitých či uháčkovaných hraček, na rozradostnění dlouhých dní v nemocnici.