Ten zaplněný sál potěšil průřezem svým repertoárem včetně několika novinek z poslední desky Soukromá elegie. „Text k téhle písničce napsal Pepa Lábus z Rádia Beat," uvedl Pospíšil skladbu Tak navštiv bar, v němž se rádiovému zprávaři a také muzikantovi povedl nádherný rým bar Jethro Tull.

„Tahle slova jsem měl napsaná hodně dávno a pořád jsem je nedokázal zhudebnit, pak jsem ten text dal Petru Skoumalovi, ale volal mi, že mu z toho vycházejí jen smutné melodie, náš kytarista Ondřej Fencl pak přinesl úplně strašnou depku, ale dostal nápad, že oslovíme Michala Hrůzu a on napsal tuhle lehkou melodii," představil zpěvák písničku Starý pán.

Většinu skladeb ale představovat nemusel, i když občas nějakou úsměvnou poznámku dodal: „Tak tohle byla soukromá cesta do nikam, řekl jednou televizní komentátor Jaromír Bosák k jedné nevydařené fotbalové střele," smál se Luboš Pospíšil nad svojí stejnojmennou písničkou.

„Je to skladba z muzikálu Tráva a divoký jahody, k němuž jsme napsali hudbu s Otou Petřinou a v Ostravě jej doprovázela tehdy začínající kapela Citron," uvedl skladbu Divoký jahody.

Především po přestávce zazněly známější písničky jako Kampa, doplněná historkou o zákazu názvu kapely Blue Effect, s níž krátce Pospíšil zpíval, Kráska v nesnázích, jež inspirovala režiséra Jana Hřebejka k natočení stejnojmenného filmu, ale titulní skladbu do něj nazpívala Radůza nebo Havran.

Sborově jej diváci zpěvem doprovodili hlavně v písničkách Píši vám Karino, Marilyn, goodbye nebo Dvě tváře: Jekyll a Hyde. Bylo jasné, že nadšení diváci bez přídavku interpreta z pódia nepustí, ten tedy nejdříve přidal Secesní hotel Embassy a podle něj jedinou vhodnou ke spolupráci s posluchači Isabela (vteřinový spánek), po dalším odchodu příchodu pak již zmíněnou Marilyn a úplnou tečku pak obstaral Věčně hraný předfilm v Bio Láska.

Na mnoho dalších léty prověřených písniček se už nedostalo, další možnost bude prvního srpna na festivalu Natruc na kolínském Kmochově ostrově, kde Luboš Pospíšil zahraje se svojí věkem mladou kapelou 5P. „Bylo to tady moc příjemný, jsem tu poprvé a prostředí i technika jsou perfektní," chválil po koncertě zrenovovaný klub Scapino.