Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

HLASUJTE: Řád srdce hledá lidi se srdcem na správném místě

Kolínsko - Dejte hlas tomu, o kom se domníváte, že dokáže podat pomocnou ruku, že má srdce na správném místě, dodává světu kolem pozitivní energii, rozdává radost a dobrou náladu. Projekt Pražského deníku a středočeských Deníků 'Řád srdce' je v plném proudu. Nyní je na řadě okresní hlasování, v němž můžete podpořit nominované kandidáty z Kolínska.

29.11.2015
SDÍLEJ:

Logo projektu Řád srdce.Foto: DENÍK

Hlasuje se jak na webu, tedy níže, tak v tištěných vydáních Kolínského deníku. Obojí hlasování je oddělené (viz. Pravidla soutěže).

Pravidla projektu Řád srdce

Řád srdce je projekt Pražského deníku a středočeských Deníků. Po úvodních nominacích kandidátů do projektu od čtenářů následuje hlasování v jednotlivých regionech. V každém regionu se hlasuje samostatně pro kandidáty z daného regionu.

Hlasuje se jak v regionálním Deníku (Benešovský deník, Berounský deník, Boleslavský deník, Kladenský deník, Kolínský deník, Kutnohorský deník, Mělnický deník, Nymburský deník, Pražský deník, Příbramský deník a Rakovnický deník), tak na příslušném webu daného regionálního deníku. Hlasy v obou částech ankety se nesčítají, vzniká vždy samostatné pořadí.

V příslušném Deníku je zveřejňován hlasovací kupon se jmény všech nominovaných. Čtenář označí tři jména lidí, u nichž si myslí, že by si zasloužili získat ocenění Řád srdce. Na hlasovacím kuponu hlasující čtenář vyplní jméno, příjmení a kontakt na sebe (telefon, či e-mail). Tyto údaje nebude Deník poskytovat třetím osobám.

Zároveň hlasující odhadne, kolik získá hlasů vítěz okresního hlasován v daném regionu. Hlasující, který bude skutečnosti nejblíže, získá dvě vstupenky do jednoho z pražských divadel. Pokud budou mít nejpřesnější odhad dva a více hlasujících, pak získá každý hlasující vždy dvě vstupenky.

Na webových stránkách příslušného regionálního Deníku, kde se projekt uskutečňuje, lze hlasovat pro kandidáta, o němž se návštěvník webu domnívá, že si zaslouží ocenění Řád srdce. Hlasování je možné vždy jednou za hodinu z jedné IP adresy.

Hlasování v regionálním kole se koná od 27. listopadu 2015 do 21. prosince 2015. Poslední kupon bude v regionálním Deníku zveřejněn v pondělí 21. prosince 2015. Vyplněný kupon je třeba doručit do redakce příslušného Deníku do středy 23. prosince 2015 do 24.00 hodin (poštou na adresu regionální redakce Deníku, osobně do redakce příslušného Deníku).

Hlasování na webu bude ukončeno v pondělí 21. prosince 2015 ve 12.00 hodin.

Dva kandidáti s nejvyšším počtem hlasů vystřiženým z příslušného regionálního Deníku (redakce přijímá pouze originální kupony vystřižené z regionálního Deníku, nikoliv kopie) postoupí do krajského kola, které se uskuteční od 15. ledna 2016 do 10. února 2016.

Stejně tak postoupí do krajského kola z každého regionálního hlasování i dva kandidáti s nejvyšším počtem hlasů v hlasování na příslušném regionálním webu.

Na slavnostní vyhlášení, které se uskuteční v Praze v závěru února 2016, bude pozváno a oceněno všech 22 krajských finalistů z hlasování v regionálním Deníku. Z hlasování na webových stránkách regionálních Deníků v Praze a středních Čechách budou ke slavnostnímu vyhlášení pozváni tři kandidáti s nejvyšším počtem hlasů.

Autor: Jiří Macek

Hlasujte: Řád srdce hledá lidi se srdcem na správném místě

Miroslav Skoupý, policista Zibohlavy

20 %

Pavel Kladivo, hasič, Pečky

0 %

Jan Psota ml., regionální historik, Hradešín

0 %

Alice Vlková, vedoucí psího útulku, Kolín

2 %

Ivana Havlínová, kronikářka, organizátorka akcí, Liblice

9 %

Jaromír Kupr, milovník železnice, skaut, Kolín

1 %

Miroslav Horáček, vedoucí skupiny historického šermu, Kolín

0 %

Lenka Dvořáčková, dobrovolnice, Kolín

19 %

Roman Šulc, historik, Kolín

0 %

Tomáš Vanča, provozovatel Kolínské řepařské drážky, Kolín

0 %

Václav Navrátil, dětský chirurg, Kolín

1 %

Vladimír Dynybyl, ředitel hasičů, Kolín

6 %

Vladimír Rišlink, ředitel muzea, Kolín

0 %

Miroslava Jouzová, historička, Kolín

0 %

Josef Janata, baráčník, Kolín

0 %

Václav Miler, atlet, Kolín

0 %

Eliška Tesařová Šeráková, pedagožka, Kolín

3 %

Jaroslav Šimon, zaměstnanec Vodosu, Kolín

21 %

Josef Těšitel, starosta kolínského Sokola, Kolín

0 %

Luboš Votroubek, ředitel DDM Kolín, Býchory

0 %

Pavel Rajdl, pedagog, výtvarník, Kolín

2 %

Petr Steklý, ředitel Prostor Plus, Kolín

0 %

Stanislav Pokorný, pedagog, výtvarník, Kolín

0 %

Helena Horalová, zdravotnice, Kolín

2 %

Hana Zrůstová, zpěvačka, moderátorka, Kolín

2 %

František Urbánek, dobrovolný hasič, Kolín

0 %

Miroslav Sodoma, generální manažer BC Kolín, Kolín

4 %

Jiří Tuček, SOŠ informatiky a spojů a SOU Kolín, Kolín

0 %

Jolana Burešová, pedagožka, Kolín

8 %

Hlasovalo: 3691

Anketa byla ukončena

29.11.2015
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Volby do poslanecké sněmovny v Cerhenicích na Kolínsku
33

OBRAZEM: Volby do poslanecké sněmovny na Kolínsku

Volební místnost Radim, Kolínsko.
39

Radimští mohou do volební místnosti výtahem

Dobřichovští vydali pět volebních průkazů

Dobřichov - Ve volební komisi v Dobřichově jsou dva muži. Společně s dámským osazenstvem komise dohlíží na to, zda mají voliči platné občanské průkazy. "Lidé od dvou hodin chodí průběžně," shodují se komisaři. Žádný problém prý zatím nenastal. Volit chodí lidé různého věku. V obci vydali pět voličských průkazů.

Nedočkavci čekali venku před otevřením volební místnosti

Pečky - Volební komise 4. okrsku v Pečkách se začala ve zdejší sokolovně scházet v půl druhé. Bylo potřeba připravit obálky a zapečetit urny. Už pár minut před druhou hodinou stáli venku první nedočkavci.

AUTOMIX.CZ

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.

Od volební urny s kočárkem za příbuznými

Kolín – Alespoň na chvíli vzdálen od politických třenic zůstane po dobu voleb lídr středočeské kandidátky STAN Vít Rakušan. Volit bude čtyři hodiny po poledni v Kolíně, kde působí jako neuvolněný starosta – a do volební místnosti ve školce v Bachmačské ulici to má jen kousek; bydlí totiž ve stejné ulici. Jinak se ale jeho světem stanou návštěvy příbuzných – a kočárek.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení