Vystoupilo na něm třináct především punkových kapel, nechyběla světelná a ohnivá show, bohužel zájem fanoušků byl minimální, dorazilo jich jen okolo stovky.

Celou akci připravil pražský nadšenec Aleš Horák s kamarády a její organizace perfektně klapala. První kapela, místní Blank Out, sice začala s mírným zpožděním těsně po poledni, ale v podstatě se skluz pohyboval okolo dvaceti minut, někdy se začínalo téměř přesně, jindy, pokud skupina déle zvučila, se start poněkud opozdil. Z původního harmonogramu nakonec jedna kapela vypadla a dvě si prohodily pořadí.

Kolínský punk s harmonikou a nezbytnou úpravou Kmochovy Kolíne, Kolíne celou akci odpálil, následovala slovenská Hrana a partička SVZ z Klatov. Spíše k hard core směřovali následující RV – 4, benešovští ATD předvedli melodický rock a sáhli i k předělávce známého songu od Twister Sisters.

Sympatický tvrdší bigbít s českými texty předvedli i následující CheckPoint, letitá táborská Peshata, s pozounem v nástrojové sestavě, zahrála dle svého zvyku všechny písničky o zvířatech a následovala první světelná a ohňová show signalizující, že se blíží koncertní set prvního lídra večera.

Tím byla pro většinu těch starších v publiku kapela Garage and Tony Ducháček. Ta nezklamala, zpěvák Tony Ducháček ve výborné pohodě odzpíval všechny hity od Má ji má, přes Voči až po Zrcadla s kytarou Joa Karafiáta a především saxofonem Jardy Jeřábka v zádech.

Hned po ní pódium opanoval druhý tahák večera - slovenská punková legenda Konflikt spěchala, a tak si prohodila pořadí a z chodeb vytáhla především fanoušky s natupírovanými a nalakovanými číry na hlavách.

Po Garage a Konfliktu část fanoušků odešla na vlaky či jinam a zbytek programu zasvěceného spíše rocku a bigbítu sledovali už jen ti nejvěrnější. Stormess v této sestavě zahráli úplně poprvé a občas texty i melodickou linkou připomněli mega slavnější Kabát, Brix se zpěvákem Pavlem Fesslem jsou dávno kutnohorskou tancovačkovou legendou a hráli ve výborné formě, Empty Hearts si soutěží s diváky poradili i s přetrženou strunou na kytaře hned v úvodu setu a tečku obstarala před třetí hodinou ranní mladá nadějná kapela Xenon z Peček, která pokročila nejen v nasazení a sehranosti, ale i v pódiové prezentaci.
„Jsem strašně zklamaný z divácké neúčasti, vždyť jenom na samotný Brix přijde na vesnici, jakou je nedaleký Malešov, sto lidí, a to se to konalo venku a pršelo. Tady jsme nabídli množství kapel za vstupné sto šedesát korun v předprodeji a lidi nedorazili. Náklady platíme ze svého, částí na pronájem sálu nám přispělo město Kolín, ale nevzdáváme se, druhý ročník chceme určitě udělat, ale musíme se poučit," shrnul Aleš Horák, hlavní pořadatel.