Ve Walda gangu skončil loni Walda. Je tedy Walda gang pořád tím, čím býval?
Walda vůbec neskončil, jen se z něho po jeho 4.svatbě stal neskutečný erotoman a my čekáme, kdy ho to přejde.Vzhledem k tomu, že letošní sezona pro nás končí na konci října, tak to dopadne asi až příští rok.

Na letošek připravujete novou desku. Prozradíte o ní něco? Kdy se na ni můžeme těšit?
To my vždycky slibujeme a potom jsou z toho 3 roky. My se nestydíme, že jsme nejlínější kapela na světě a ono taky:co se vleče, neuteče.

Objeví se na ní opět písničky od Waldemara Matušky?
My už jsme Waldemara totálně vykradli a už není co brát.Ony ty písničky jsou tak staré, že dnešnímu publiku to už ani nic neříká. Jediné, co bude z jeho repertoáru: Čert ví..což je irská hospodská a Buřta zaujala na jednom muzikálu v Mexicu a až později, když jsme jí chtěli dělat text, tak jsme zjistili, že už asi před 40 lety ji tady udělal Božský Walda.Takže je v tom i cosi symbolického.

Co vás nejvíce baví na písničkách od Waldemara Matušky?
My už dnes máme v repertoáru asi jenom tři, ale Eldorádo to dostane vždy každého.

Hovořili jste o vaší hudbě někdy přímo s ním?
Tuhle možnost jsme neměli a ona si ho taky Olga hlídala a nás údajně nemohla ani cítit. Ale v jedné knize svých vzpomínek nám kupodivu věnoval celou kapitolu a bylo to moc hezky napsané.Waldo, díky.

Plaňanské posvícení se řadí mezi menší festivaly, máte raději velká pódia a velké akce nebo právě komornější?
Protože je nás jako psů,tak musíme hrát velká pódia.Ale Plaňany bych za malou akci nepovažoval.Je to akce, na kterou se těšíme jako na posvícení.

Co chystáte do budoucna. Tedy kromě desky? Plánujete nějaké podzimní turné?
Na podzim chystáme…Ale kampaň vypukne 1.září a to je tři dny po posvícení…takže do té doby neprozrazovat.