Podle zpěváka Billieho jsou totiž svátky klidu blízko, ovšem podle toho, z které strany to vezmete. Vtipné vstupy měl také Aleš, který sedí za bicími, je bavičem a zároveň je managerem kapely.

Covers For Lovers nezapomněli publikum pozvat na festival Přeštěnice, ke kterému složili také hymnu, i ta samozřejmě v Kolíně zazněla.
Po odehraném setu se začalo přestavovat pódium, aby mohla nastoupit v poslední době hodně diskutovaná kapela ukradenÝovoce. Nejde o žádnou jinou kapelu než původní zakázanÝovoce, kde ovšem chybí basák Yaris.

Po šarvátce v kapele, kdy se obě strany budou pravděpodobně soudit o název kapely a další práva, zůstal pohromadě zpěvák Pišto, kytarista a zpěvák Láska a bicman Franc. K sobě přibrali nového basáka Tomyho a zůstala jim také celá původní crew, tedy kromě managera, který se přiklonil k druhé straně.

V nové sestavě, ale se starými dobrými songy, objíždí nyní skupina s prozatím pozměněným názvem kluby společně s kapelou Totální nasazení. Ačkoli kapela v původní sestavě objížděla mnohem větší pódia, formaci malé klubové slušelo.

Klub sice nebyl vyprodaný, ale přítomní se výborně bavili a někteří na songy začali dokonce pogovat. Hned na začátku to kluci z ukradenÝhoovoce rozbalili s písní Vem si mě, nechyběl Automat na lásku nebo Nikdy nezapomenem. Dostalo se také na Pornostár nebo smutnější Nech mě odejít. Samozřejmostí byla Zastávka na znamení, na kterou kapela natočila v minulosti velmi emotivní videoklip. Zazněla také veselá Irská nebo Genocida vyprávějící o lidských ztrátách, pohřbených nadějích a hyenismu.

Po jednom přídavku, který si fanoušci vykřičeli se kapela odebrala ke svým propagačním předmětům, kterých v současné době není bohužel moc. Příznivci kapely kupovali placky nebo podepsané plakáty, aby hudebníky podpořili a ti mohli v brzké době do studia.

Až po půlnoci se před fanoušky objevil Sváťa Šváb se svojí formací Totální nasazení. Známá slánská partička přivezla veselé texty, ale také trochu zamyšlení. Songem Nezapomeneme vzpomněli na minulý režim a jeho stinné stránky, písnička Slaný pojednává pochopitelně o města, ze kterého kapela pochází. Fanoušci si s kapelou zpívali také Protidavovou, která dostává svého názvu a hovoří o tom, že ne každý kráčí svoji cestou, ale většina v davu schovává tvář. Zazněly také Fronty nebo Oceloví ptáci. Přídavky tentokrát byly dva, jelikož fanoušci byli i přes pokročilou hodinu nekompromisní a kapelu nechtěli z pódia dolů pustit. Zazněly tak staré songy Pikaču a Nusle i Kanálník.

Mnohé songy si společně s kapelou pobrukovali nejen fanoušci, ale také Pišto a Láska, kteří se celou dobu pohybovali právě v kotli pod pódiem.
S koncem koncertu rozhodně nekončila zábava. V klubu stále postávalo dost příznivců hudby a pokračovalo se v rozjetém večírku.