Ještě před jejím odjezdem na Kapverdské ostrovy, kam se finalistky vypravují na soustředění, jsme s Martinou Karkošovou připravili krátký rozhovor.

close Finalistky České Miss 2015. zoom_in

Účastnice různých soutěží krásy často říkají, že je přihlásil někdo jiný. Jak to bylo u vás?

U mě to bylo stejné, ani já jsem se nepřihlásila sama. Byla to moje starší sestra Michaela.

Sledujete soutěže krásy?

Musím přiznat, že jsem to v posledních letech příliš nesledovala. Jako malá holčička jsem to ale velmi prožívala a těšila se na živý televizní přenos z finále.

Chystáte se na sérii workshopů a seminářů. Kde se odehrají, co vás na nich všechno čeká?

První soustředění, kde se budeme sehrávat jako tým a také fotit a natáčet medailonky, nás čeká od 9. do 16. ledna na Kapverdských ostrovech. Od 2. února strávíme týden workshopů na Čapím hnízdě nedaleko Prahy, kde se budeme zdokonalovat v etiketě, v hlasovém projevu, dostaneme pohybovou průpravu, mediální trénink.

close Martina Karkošová (s číslem 10) z Velimi na Kolínsku je finalistkou České Miss 2015. zoom_in Očekáváte, že vám účast ve finále České Miss změní nějak výrazně život?

Myslím, že účast ve finále změní život každé z nás, bez ohledu na to, jak uspěje. Přece jen to je pro nás velká životní zkušenost a krásné vzpomínky na celý život.

Jak na vás jako finalistku Českou Miss 2015 reaguje vaše okolí?

Jako na finalistku na mě okolí reaguje velmi pozitivně, zatím jsem nezaregistrovala nic negativního. Všichni přátelé a rodina mi fandí a drží palce.

Oslavovala jste už nějak svoji účast ve finále?

Ano, po příjezdu ze semifinále ve Špindlerově Mlýně proběhla menší oslava s přáteli v kavárně.