Pokud řidiči pojedou tankovat na Kutnohorsko, trochu svou peněženku ušetří. Za nejprodávanější benzín tu řidiči zaplatí 36,22 korun za litr. Ten, kdo jezdí na naftu, natankuje na Kutnohorsku za 35,44 korun.

V sousedním Nymbursku je jako obvykle benzín i nafta dražší než na Kutnohorsku a Kolínsku. Řidiči tu do svých plechových miláčku tankují Natural 95 v průměru za 36,50 korun za litr. Nafta je o jednadvacet haléřů levnější než benzín.

Nejdráže je jako téměř vždycky na Benešovsku. Litr benzinu tam stojí průměrně 37,15 korun. Ti, kdo tankují naftu, na tom však v tomto okrese nejsou lépe. Průměrná cena je totiž shodná.

Nejlevněji je naopak na Rakovnicku. Obě pohonné hmoty tu řidiči seženou pod hranicí třiceti šesti korun. Zatímco za litr Naturalu 95 zaplatí 35,87 korun, za litr nafty tu zaplatí 35,43 korun.

Pohonné hmoty zvyšují své ceny nejen na Kolínsku, ale v celých středních Čechách i v jiných krajích republiky. Průměrné ceny v republice jsou nad hranicí šestatřiceti korun u nafty i benzinu.