Všem zájemcům o nové bydlení poskytne projekt v Mlýnské ulici dostatek klidu, ale i rychlé spojení s hlavními silničními tahy. Lokalita se nachází v atraktivní části města Kolína – Zálabí. Jižní část přiléhá k Podskalskému nábřeží, severně k Mlýnské ulici a před ním se rozprostírá Jiráskovo náměstí.

Vedoucí prodeje tohoto projektu Markéta Krejčíková nám sdělila, že byty budou k nastěhování připraveny v únoru příštího roku.

„V naší nabídce se nacházejí byty různých kategorií od 1+kk po byty 3+kk. K bytům je možné dokoupit garážové stání. Nyní jsme navíc připravili atraktivní slevy ve výši pěti procent,“ uvedla Markéta Krejčíková s tím, že dokoupit lze také i sklepní kóji.

„Ceny bytů jsou různé. Mění se v závislosti na výšce podlaží, světové orientaci, zda k bytu náleží balkon nebo terasa. Teoreticky platí, čím výš, tím se cena stupňuje. Koupi bytu nyní lze jen doporučit, ceny jsou velmi příznivé“ ukončila Markéta Krejčíková.

Řešení bytů a jeho vybavení je přizpůsobeno denním potřebám. Pro práci a odpočinek je zde dostatek pohodlí a volného prostoru.