Na Kolínsku v současné době řidiči seženou litr benzinu za 30,16 koruny. Nafta je ještě o něco málo dražší. Ten, kdo do svého plechového miláčka tankuje naftu zaplatí v současné době na Kolínsku průměrně 30,31 koruny za litr této pohonné hmoty.

Kutnohorsko je levnější

To na Kutnohorsku průměrné ceny pohonných hmot nad třicet korun ještě nestouply. Přesto se však ceny blíží této psychologické hranici. majitelé automobilů totiž v současné době na Kutnohorsku v průměru tankují za 29,65 koruny. To v případě, že kupují nejprodávanější Natural 95. Stejně jako na Kolínsku, také v okolí Kutné Hory je dražší nafta. Řidiči, kteří tedy kupují u čerpacích stanic tuto pohonnou hmotu, zaplatí za litr 29,89 koruny.
Na Nymbursku je dokonce ještě dráž než na Kolínsku. Litr nejprodávanějšího benzinu se dá v okolí Nymburka sehnat průměrně za 30,30 koruny. Nafta je oproti nejprodávanějšímu Naturalu 95 ještě o třináct haléřů na litr dražší. Ti, kteří tankují diesel za litr zaplatí průměrně 30, 43 koruny.

Nejdražší benzin mají na Benešovsku

Nejdražší benzin v kraji se prodává stále na Benešovsku, za 32,10 koruny za litr. Nejlevnější benzin je na Rakovnicku, kde ho řidiči natankují za 29,28 koruny za litr. Pod 30 korunami za litr je benzin také na Kutnohorsku, Mělnicku, Příbramsku a v okrese Praha-východ.
Nafta je nejdražší také na Benešovsku, litr tam stojí 32,29 koruny. I nejlevnější naftu řidiči natankují na Rakovnicku, průměrně za 29,40 koruny za litr. Pod hranicí 30 korun za litr se cena nafty pohybuje i na Kutnohorsku a Mělnicku.
Ceny benzinu ve středních Čechách jsou mírně vyšší, než je celostátní průměr. Řidiči v Česku natankují benzin v průměru za 30,17 koruny a naftu za 30,31 koruny. Ceny pohonných hmot ve středních Čechách v uplynulém týdnu opět stouply. Benzin Natural 95 o 54 haléřů na 30,33 koruny za litr a nafta o 52 haléřů na 30,44 koruny za litr. Vyplývá to z dnešních údajů společnosti CCS, která ceny pohonných hmot sleduje. ⋌