Důležité ulice jsou ve špatném stavu. „Před 14 lety jsme zde udělali plyn, následně se úseky zakryly. Komunikace začínají být ve špatném stavu. Oprava je zde vskutku potřeba,“ dodal.

V plánech je i oprava nádrže v Červeném Hrádku, kterou obec také částečně zaplatí. „Víceúčelová nádrž byla postavena v 70. letech na místě bývalého rybníka. Momentálně propouští a není v dobrém stavu. Když dojde někde v okolí k požáru, využíváme vodu právě z této nádrže. Buďto si to zaplatíme částečně sami, nebo využijeme dotací z krajského úřadu,“ poznamenal.

Opravovat se bude i kanalizace. Bečvárští připravují dostavbu vodovodu a kanalizací v délce 500 metrů. „Čekáme na stavební povolení. Je potřeba to letos dořešit, dvě oblasti jsou v podstatě bez vody,“ doplnil starosta.

Obec nebude žít jenom opravami. Chystá se třeba i Hradeckého posvícení. Na Červeném Hrádku má již devadesátiletou tradici a koná se každoročně. V polovině září v sobotu je tak posvícenská zábava, v pondělí se pak chodí k pomníku padlých a další sobotu se koná sousedská zábava.