Jak dlouho tancujete s Honey Bunnies?

Už je to jedenáct měsíců, co si nás holky poprvé pozvaly na trénink, aby zjistily, jak jsme tanečně nadané a jak nám půjde spolupráce s nimi. Asi jsme zapůsobily dobře, takže od té doby jsme začaly s děvčaty trénovat.

Kdy jste poprvé vystupovaly?

Poprvé jsme vystupovaly už v dubnu, při příležitosti otevíraní řeky Cidliny na soutoku v Poděbradech. Stihly jsme se naučit pouze sestavu Whiskey, to je moje gusto. Po tomto vystoupení jsme obě usoudily, že chceme být součástí Honey Bunnies.

Co vás na tanci nejvíce baví?

Bára: Mě určitě nejvíce baví ta atmosféra na vystoupení. Já osobně jsem velmi stydlivá, ale když nastoupím a davy jásají, hned ze mě stud opadne.

Lucka: Já mám moc ráda přípravy před vystoupením, obzvlášť čančání, oblékání kostýmů a klábosení s děvčaty. Ráda si také vychutnávám obdivné výrazy našich fanoušků, kteří ztrácí dech při pohledu na nás.

Již jste vystupovaly na Vavřineckém potoce, jak jste vnímaly atmosféru? Přeci jen jde takřka o vrchol vaší sezony…

Bára: Atmosféra byla nezapomenutelná. Na Vavřiňáku jsem byla poprvé a vůbec jsem takovou úžasnou atmosféru nečekala.

Lucka: Můžu jedině souhlasit. Publikum nám vytvořilo skvělou atmosféru, díky které z nás počáteční nervozita okamžitě opadla.

Kde se vám vystoupení líbilo nejvíce?

To se nedá jednoznačně říct. Každé vystoupení je pro nás krok kupředu a je něčím jedinečné.

Co je podle vás na tancování nejtěžší?

Samotné učení nových kroků pro nás nebývá tak náročné, jako sjednocení určitých pohybů s ostatními děvčaty ze souboru. Velmi obtížné pro nás také bylo naučit se práci s kankánovou sukní.

Jak vnímáte celou skupinu holek z Honey Bunnies?

Bára: Já se s většinou děvčat znám už z dětství z vodáckého kroužku, takže nebylo těžké si k holkám najít cestu a teď si velice rozumíme.

Lucka: S holkami jsem se znala rok před tím, než si mě pozvaly na trénink. I přes to, že holky neznám tak dlouho jako Bára, vycházím se všemi skvěle.

Bylo těžké zvyknout si na odvážné kostýmy, které na vystoupení máte?

Není jednoduché si na odvážné kostýmy zvyknout,ale postupem času náš stud odpadá a dokážeme se při vystoupení více uvolnit.

Je pro vás těžké naučit se novou sestavu?

Když nás holky učily sestavu na kankán, věnovaly se pouze nám dvěma, což pro nás bylo jednodušší. Při učení nové sestavy Hit The Road, Jack šlo nacvičování pomaleji, protože jsme se nové kroky musely naučit všechny.