V ten samý den, na to samé místo byli policisté zavoláni ještě jednou o 3 hodiny později. Tentokrát byla zadržená problémová žena z Kolína, která je již „známá firma“ a nakupování za pět prstů jí rozhodně není cizí. V tomto případě se pokusila ukrást potraviny a drogistické zboží v hodnotě 1128 korun, které si ukryla do svého batohu. Vzhledem k tomu, že se jednalo o opakovaný zlodějský čin, byla žena odměněna tučnou pokutou.

V úterý 20. listopadu se loupežníci zaměřili spíš na supermarket Billa, který se nachází v Obchodním centru Futurum v Kolíně. V odpoledních hodinách byl zadržen mladík, který se snažil odcizit energetický nápoj Red Bull za cenu 69 korun. Po zjištění totožnosti pachatele policisté zjistili, že se jedná o osmnáctiletého narkomana z Prahy. Jeho trestní rejstřík je již - v tak nízkém věku - plný různých přestupků. Ani on se řádné pokutě nevyhnul.

Téhož dne, kolem 17. hodiny se do obchodního domu vydala policie znova. Mladistvá dívka z Kolína dostala chuť na cukrovinky. Pokus ukrást v Bille sladké dobroty v hodnotě 67 korun se jí ale nevydařil. „Zboží zastrkala do kapes a prošla pokladní linií s úmyslem, že ho odcizí. Přivolané hlídce Městské policie Kolín se ke krádeži doznala,“ dodala mluvčí Městské policie Kolín Helena Honkizsová.