„Krátce po půl čtvrté ráno bylo na policii oznámeno, že v jednom z nočních podniků v Kolíně došlo k podvodnému vylákání finanční hotovosti,“ uvedla Věra Žídková z kolínské policie.

Nadšená gamblerka měla přijít do herny, kde nejprve hrála výherní automaty. Zřejmě ale neúspěšně. Proto poté došla za obsluhou automatu, kterou osobně zná, s tím, že si chce zahrát ruletu.

„Tvrdila, že finanční prostředky má. Že prý má drahé auto, bohatého manžela a že se nemusí ničeho bát. Akorát přímo hotovost nemá zrovna u sebe. Chtěla prostě nasadit kredit do hry, aniž by peníze předem vydala,“ popsal jeden člověk blízký celé události, který z pochopitelných důvodů nechtěl být jmenován.

Vše došlo tak daleko, že prohraná částka se na konci hry vyšplhala až na 600 tisíc korun. Tu však „známá“ poté odmítla uhradit, protože hotovost nemá.
Událostí se tedy ihned začala zabývat policie. „Mohu potvrdit, že případem se opravdu zabýváme,“ řekla mluvčí kolínské policie.

Podle našich informací už zainteresovaná pracovnice ihned po události v herně skončila.

Pro laiky. Do rulety se neházejí peníze v hotovosti, ale platí se předem u obsluhy, která poté zaplacenou částku na zařízení předvolí.