A to z trestného činu násilí proti skupině obyvatelů a proti jednotlivci a z trestného činu poškozování ciczích práv. "Muž se trestných činů dopouštěl tím, že v průběhu roku 2009 rozesílal několika poškozeným výhružné sms. Během šetření kriminalistů vyšlo najevo, že poškozených jsou řádově desítky. Obviněnému hrozí trest odnětí svobody až na dva roky," popsala Petra Čimová z kolínského policejního ředitelství.

Mezi jeho oběti patřila izpěvačka a moderátorka první řady Česko Slovenské SuperStar Dara Rolins bydlící v obci Vyžlovka na Kolínsku. Opakovaně jí po telefonu vyhrožoval smrtí a sprostě nadával. Podle policie k tomu docházelo od června do září tohoto roku. A důvod? Pachateli se prý mimo jiné nelíbilo, jak se zpěvačka chová k soutěžícím právě v Superstar. "Nelíbilo se mi, jak ponižovala lidi," řekl pachatel před Okresním ředitelstvím v Kolíně, kam ho policisté odváděli k dalšímu výslechu.

Pachatelem jemuž,který se měl vyučit jako kuchař a momentálně byl bez práce. Proto si zřejmě našel neobvyklého "koníčka".

Mimo Dary Rolins si pachatel oblíbil napříkladiZuzanu Belohorcovou, Simonu Krainovou nebo tanečníka YEMIho. Za toho se měl dokonce vydávat, aby získal kontakty na další známé osobnosti.

Kolínská policie se však případem dále zabývá a upozorňuje, že poškozených může být mnohem více."Muže vyslýcháme, je pravděpodobné, že skončí ve vazbě,“ dodala policejní mluvčí.