První muž, po jehož totožnosti policie pátrá a který byl zachycen průmyslovou kamerou, je ve věku 25 – 30 let, bílé pleti, 170 – 175 centimetrů vysoký, robustní postavy. Váží odhadem 90 kilogramů. „Evidentně se jednalo o člověka, který navštěvuje posilovnu," říká mluvčí kolínských policistů Věra Žídková.

Muž měl krátké tmavé vlasy, kolem uší vystříhané strojkem. Na sobě měl světlou košili, která mohla být bílá s nezjištěným vzorem, tmavě zelenou zimní bundu do pasu s kapucí, tmavé společenské kalhoty a lakované černé boty.

Druhý muž, jehož totožnost policie zjišťuje, je kamarád výše popsaného muže ve věku 25 – 30 let, bílé pleti,zhruba 190 centimetrů vysoké robustní postavy o hmotnosti mezi 110 a 120 kilogramy. Rovněž evidentně navštěvuje posilovnu. Měl krátké tmavé vlasy. Na sobě měl žlutou košili, černou zimní bundu do pasu s kaucí. Na nohách měl černé společenské kalhoty a lakované černé boty.

Veškeré informace, které povedou k určení totožnosti těchto dvou mužů, volejte na linku 158 nebo na telefon 974 874 710. Za jakékoli informace policie předem děkuje.