Už od začátku jeho výletu se mu totiž nedařilo. A že nešlo zrovna o drobné problémy. Z muže se totiž vyklubal lapka se sklony k exhibicionismu.

Cizinec měl přijet do města vlakem, jenže tam ho čekalo první vysvětlování. Jel totiž bez platné jízdenky.

Na nádraží se mu tedy dostalo uvítacího výboru v podobě policistů, kteří jej brali jako černého pasažéra. Nakonec byl ale propuštěn.

To se dělo první den. Ani druhý ale nepřinesl žádné zlepšení v jeho situaci. Z nějakého důvodu se muž svlékl na benzínové stanici v Havlíčkově ulici. Pobíhal po areálu čerpací stanice v tričku a slipech. Podle Městské policie v Kolíně pak měl muž obtěžovat nakupující i obsluhu. Na benzínové stanici ale zaměstnanec odmítl cokoliv sdělit. Obsluhující muž prý ten den v práci nebyl a o ničem neví.

Jenže v půl čtvrté ráno dostal návštěvník chuť loupit. Za tímto účelem se vydal do domu v Kolíně 4 a v Havlíčkově ulici si vyhlédl jeden dům. Tam měl něco ukrást a co se mu nehodilo, to potom rozbil.

Byl ale přistižen policisty. Muž svůj adrenalinový výlet do Kolína tedy zakončil tím, že mu hrozí odnětí svobody. Pokud by tento případ nastal, poseděl by si půl roku až tři léta. Jestli se bude obnažovat i v kriminále zůstává nezodpovězenou otázkou.