Muž nestihl konec oslavy
Kolín – Na linku 156 volal ve čtvrtek obyvatel jednoho z domů v ulici Zengrova s tím, že je v domě nějaký přiopilý muž, který tu nadává a odmítá odejít. Hlídka po příjezdu na místo zjistila muže, který byl účastníkem zdejší oslavy. Jako jediný však nepochopil, že party již skončila, a že by bylo dobré místo opustit. Strážníci mu proto vysvětlili, že každá oslava má svůj konec, a až na základě toho se odebral pryč.

Na hřišti našli stříkačku
Kolín – Použitých a odhozených injekčních stříkaček zachytili občané v uplynulém týdnu více. Jedna ovšem ležela přímo na školním hřišti 6. základní školy, na což upozornili hlídku zaměstnanci. Strážníci ji jako v jiných případech umístili do sběrného kontejneru pro infekční materiál. 

Pes se nechtěl nechat odchytit
Kolín – V neděli přijala městská policie několik oznámení, že v ulici Masarykova pobíhá na volno pes a že ho nikdo nemůže chytit. Lidé z okolí se ho snažili nalákat dokonce na psí slečnu, úspěch ale neměli ani oni, ani policejní hlídka. Pes se nechal nakonec neočekávaně přivolat až žákem páté třídy, který ho předal strážníkům.

Chtěl ukrást dvě čokolády
Kolín – Mladík z Peček se rozhodl nezaplatit za dvě čokolády v celkové hodnotě 99 Kč v Bille na náměstí Republiky. Schoval si je pod oděv a snažil se projít přes pokladní zónu. Jenže byl zadržený ostrahou, k přečinu se doznal, a věc s ním bude dále řešit Odbor správních činností a přestupků.

Sousedovi vadila hudba
Kolín – Rušení nočního klidu v ulici V Kasárnách oznámil muž z nájemního domu, kdy mu vadila hudba linoucí se ze spodního bytu. Hlídka kontaktovala uživatele bytu, který už před příjezdem rádio vypnul a omluvil se.