Žena nadávala na úřadě
Kolín – Z oddělení hmotné nouze městského úřadu v Kolíně volali na pohotovostní linku, že mají v prostorách přiopilou ženu, která se chová velmi hlučně a vulgárně a všechny uráží. Po příjezdu hlídky se zjistilo, že jde o dámu hlášenou na Městském úřadě v Českém Brodě, která je tímto chováním na veřejnosti nechvalně známá. Strážníci jí napomenuli, že se má chovat slušně. Poté ji z místa vykázali s tím, že se nemá vracet. I když žena poslechla, za půl hodiny byla zpátky a vše začalo nanovo. Pro opakovanénevhodné chování bude její počínání řešeno jako přestupek.

Chtěla si nakrást ve velkém
Kolín – Žena z Kolínska měla v plánu odcizit zboží za vysokou částku 5252 Kč. Zboží ukryla do textilní tašky a prošla pokladní zónou. Vzhledem k tomu, že hodnota odcizených věcí přesáhla hranici pěti tisíc korun, bude věc posuzovaná jako trestný čin.Bezdomovec si špatně ustlal
Kolín – Správce „šestnáctipatráku“ opět nahlásil, že se ve vyšším patře povaluje bezdomovec. Jednalo se o známého narkomana, který byl poté, co si po sobě uklidil, vykázaný.

Pes putoval do útulku
Kolín – V ulici U Vodárny volně pobíhal pes bez majitele. Asi roční fenku křížence, která neměla identifikaci, proto strážníci převezli do městského útulku.

Muž si odnesl těstoviny
Kolín – Muž v Bille na náměstí Republiky chtěl odcizit špagety a pesto v ceně 108 Kč. Byl ale zastavený, když chtěl projít přes pokladnu, a dostal pokutu.

Strážníci vyjížděli k pádu
Kolín – Dne 8. února volala paní z Družstevní ulice, že její manžel upadl a ona ho nemůže sama uzvednout. Hlídka strážníků se dostavila na místo a pomohla muže zvednout ze země a uložit do postele. Muž měl menší poranění, proto k němu přivolali záchranku.