Stříkačky strážníci odklízí
Na křižovatce ulic Rimavské Soboty a Masarykova nalezl obyvatel Kolína injekční stříkačku. Strážníci se pro ní ihned po oznámení vydali. Kromě jedné nahlášené, našli na místě ještě další. „Dále byla odklizena použitá injekční stříkačka z prostoru ulice Rybářská,“ řekla mluvčí kolínských strážníků Helena Honksizová.

Policie se zaměří na chodce
Kolínsko – S podzimním počasím přibylo nehod, na kterých se podíleli chodci. To je důvod, proč se policisté ve Středočeském kraji až do 17. listopadu zaměřují na jejich bezpečnost a viditelnost. Chodci mají být vybaveni reflexními prvky v místech mimo obec, kde není veřejné osvětlení. Právě to budou policisté během akce připomínat.Strážníci pomohli muži
Kolín – Dezorientovaného muže na invalidním vozíku si všimli paní, která procházela Polepskou ulicí. Na místo proto přivolala strážníky. Hlídka na místě zjistila, že jde o známého invalidního muže, který je ubytovaný v domově důchodců Nad Zastávkou. Muž s vydal pro cigarety, ale koupil je až na druhé straně města. Vzhledem k tomu, že měl problém s orientací a bylo chladné počasí městští policisté muže naložili do vozidla a převezli ho do domova.

Policisté budou měřit rychlost
Kolín – V tomto týdnu budou kolínští policisté kontrolovat nejvyšší povolenou rychlost především v Havlíčkově a Ovčárecké ulici. Strážci zákona samozřejmě mohou dopravní předpisy kontrolovat i na jiných místech města či v jeho blízkém okolí.

Policie pátrá po zloději ze Školské
Kolín – Do zaparkované Fabie vnikl 27. října neznámý pachatel. Z automobilu zaparkovaného ve Školské ulici nenechavec ukradl viditelně odloženou pánskou péřovou bundu zelené barvy s osobními věcmi včetně mobilního telefonu Sony Exeria a finanční hotovosti. Viděli jste něco podezřelého? Pomozte policii zloděje vypátrat.