Hlídka tam odchytila křížence čivavy. I on putoval do útulku. Odpoledne se pak našel pro změnu kříženec špice nedaleko vodárny. V Borkách u čistírny si obyvatelka všimla, že je tam pes už delší dobu uvázaný u stromu. Jednalo se o rezavého kokršpaněla, který také skončil v útulku. Ve Sladkovského ulice zase muž objevil pobíhajícího hnědého pes, kterého se mu povedlo odchytit. Strážníci psa odvezli do útulku stejně jako dalšího psa bez majitele, která se našel v ulice Leoše Janáčka - černý krysařík s hnědým pálením.

Bezdomovec si ustlal pod schody před prodejnou

Kolín – Krátce před zavírací dobou si zaměstnanci prodejny v kolínském obchodním centru Stará plynárna všimli muže, který spal v prostoru pod schody. spí nějaký muž. Přivolaná hlídka městské policie zjistila, že jde o místního problémového závislého bezdomovce, který byl vzbuzen a vykázán z místa.

Děti si jako místo pro hru vybraly střechy garáží

Kolín – Jeden z obyvatel města přivolal městské strážníky, když si všiml, že v Benešově ulici za Ekovodou lezou děti po střechách garáží. Strážníci dva nezletilé chlapce poučili o nebezpečnosti jejich jednání. Chlapci, zdá se, vše pochopili a místo opustili.