„Na dívce bylo patrné, že je uživatelkou drog a nejspíše si i nějakou aplikovala, protože se stále a nekontrolovatelně pohybovala, nebyla schopná samostatné věty, na rozmluvu se strážníky vůbec nereagovala,“ popsala mluvčí městských strážníků Helena Honkiszová.

Hlídka městské policie přivolala sanitu, mezitím se ale dívka opět pokusila vběhnout na kolejiště. Strážníci ji zachytili a odvedli na bezpečné místo. Mezitím přijela i státní policie, která u dívky udělala orientační test na návykové látky. Vyšel pozitivně. Nakonec dívky skončila v kolínské nemocnici.

Žena odcizila pět štětek na WC. K čemu, není jasné

Kolín – Žena z Kolína odcizila v OBI ventilky na kolo a pět štětek na WC v celkové hodnotě necelých 900 korun. Schovala je do tašky a bez zaplacení prošla přes pokladní linii. Přivolaným městským strážníkům se ke svému jednání přiznala, dostala pokutu.

Celostátně hledaného kluka našli v Kolíně, když kradl

Kolín – V Kauflandu přistihli chlapce, který se pokoušel odcizit zboží za více než tři tisíce korun. Nastrkal si ho do batohu a do nohavic. Neměl u sebe žádný doklad totožnosti, takže ho městští strážníci převezli na služebnu státní policie, kde při zjištění totožnosti vyšla najevo zajímavá věc. Jednalo se totiž o chlapce, který byl v celostátním pátrání, protože utekl z diagnostického ústavu v Praze.