Měřit budou na obchvatu města
Kolín – Kolínští policisté budou s radarem kontrolovat dodržování nejvyšší povolené rychlosti v Havlíčkově ulici a také na obchvatu města Kolína na silnici I/38. Na těchto stanovištích, ale také v jiných částech města, mohou policisté kontrolovat dodržování předpisů silničního provozu po celý týden až do neděle 3. prosince.

Hledají zloděje, ukradl stavěcí klíč
Stavěcí klíč, detektor úniku chladiva a klešťový multiměr odcizil neznámý pachatel v době od 9. do 10. listopadu z Octavie červené metalízy, která byla zaparkovaná v Třídvorské ulici. Pomozte policii při pátrání.Lidé upozorňují na odhozené injekční stříkačky
Kolín – Městské strážníky v minulých dnech upozornili obyvatelé Kolína na odhozené injekční stříkačky v Polepské ulici poblíž vchodu do jednoho z domů. Hlídka se dostavila na místo a infekční materiál uložila do sběrného boxu. O den později dostali strážníci podobné oznámení znovu. Tentokrát žena našla odhozenou injekci v ulici Prokopa Velikého na pokračujícím chodníku. Také tentokrát hlídka strážníků ihned vyjela na místo jehlu odklidit. Nejde o ojedinělé případy, kdy obyvatelé města našli na zemi injekční stříkačky. V nedávné minulosti nebezpečný materiál našly například děti při hraní venku na dětském hřišti nebo například v těsné blízkosti základní školy.

Ukradl šroubky za šest korun
Kolín – Šroubky za šest korun chtěl z obchodního domu odnést mladík z Frýdku – Místku. To se však nepodařilo a místo levného zboží si od městských strážníků vysloužil pokutu.

Autu rozbil světlo a poškodil lak
Kolín – Lak u levých zadních dveří vozidla Škoda Roomster poškodil zatím neznámý pachatel. Auto bylo od 10. do 11. listopadu zaparkované v ulici Na Magistrále. Kromě laku způsobil pachatel také vryt na levém zadním blatníku a navíc u automobilu rozbil levé zadní světlo. Viděli jste někoho? Pomozte ho policii vypátrat. Informace volejte na linku 158.